сходовий марш
сходовий марш збв сходові маршіфундаментна подушкаблки фбс

Сходові марші

  • Ідеальні розміри та лабораторно доведенна якість
  • Кращий бетон, що забезпечує стійкість та безпеку при користуванні
  • Широкий вибір, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якого типу будівлі
В наявності

Сходові марші: розміри та властивості

Назва виробуL (довжина), ммB (ширина), ммH (висота), ммОб’єм бетону, м3Маса виробу, тКлас бетонуКількість сходів, штВитрата сталі, кг
1СМ 30.12.15-4 C3030120015000,681,6В25918,31
1СМ 30.12.15-4 С (пр)3030120015000,681,6В25918,31

* Діє система знижок. Актуальні ціни доступні за посиланням.

Сходовий марш – це конструкція з послідовно розміщених сходів, з’єднаних воєдино. Що стосується бетонних зразків, то виготовляють сходові марші в кілька етапів, серед яких: форма, розміщення арматури, заливання бетону.

Де використовуються бетонні сходи?

Якщо ця конструкція використовуватиметься часто великою кількістю людей, ніщо не замінить залізобетонні сходові марші. Саме такі сьогодні домінують у багатоповерхових житлових будинках, офісних будівлях, громадських та промислових спорудах. При цьому такі сходи з бетону можуть бути не лише внутрішніми, але і зовнішніми. Перебування на відкритому просторі потребує особливої міцності. Водночас готові бетонні сходи встановлюють і в приватних будинках з більш ніж одним поверхом. Вони забезпечують зручний та комфортний доступ до різних рівнів житла.

Властивості та характеристики на сходові марші

Головними вимогами до сходових маршів з погляду безпеки є міцність, довговічність, водостійкість, вогнестійкість. Тому при виробництві строго дотримуються пропорцій вхідної сировини. Перед заливанням бетону до спеціальної форми по ній розміщують армовані елементи (для збільшення міцності). Перед витримкою готового продукту поверхні розгладжують спеціальними інструментами. Сходові марші мають витримувати постійно змінне навантаження, а тому незалежно від їх форми, способу кріплення та конструкції ступенів на першому місці завжди буде міцність.

Купити бетонні сходи в Івано-Франківську за найкращою ціною

Саме якість виробів заводу «Бетон-Будсервіс» є первинною причиною замовити продукцію у нас. Сучасна лабораторія дозволяє контролювати процес на всіх етапах виробництва, а готовий продукт відповідає всім нормам ДСТУ. Водночас ціна на сходовий марш може приємно вразити навіть вибагливого клієнта. Перш за все вона залежить від розмірів, ваги та сировинного наповнення конструкції. Наші менеджери та консультанти компанії допоможуть обрати найбільш оптимальний варіант персонально для кожного замовника. Також у нас працює доставка. Замовте якісні сходи «Бетон-Будсервіс» – і вам доставлять їх у будь-яку точку Івано-Франківська та області.

Виникли питання?

Залишіть ваші контактні дані і наші спеціалісти зв’яжуться з вами протягом дня

Ім’я Номер телефону
Оформити замовлення

Залишіть ваші контактні дані і наші фахівці зв’яжуться з вами для оформлення

Ім’я Номер телефону
Бетон-Будсервіс